מרוקו למטייל

המדריך למרוקו

ויזה למרוקו – מידע למטייל הישראלי

הנהלת האתר

הנהלת האתר

מרוקו הקסומה, בין היעדים האהובים ביותר על המטייל הישראלי, מעולם לא הייתה קרובה יותר: גם טיסות ישירות למרקש, וגם האפשרות החדשה להוצאת ויזה למרוקו באופן מהיר וללא הגעה לשגרירות.

איך מוציאים ויזה למרוקו במהירות וללא סיבוכים? הדרך המומלצת להוציא ויזה למרוקו היא בעזרת המומחים של e-visa, שיעזרו לכם להפיק את המיטב מתהליך הוצאת הויזה למרוקו, ללא עיכובים מיותרים שנובעים כתוצאה מחוסר הבנה של הטופס, תמונת פספורט שלא עומדת בתקנים וכול'.

להזמנת ויזה למרוקו באמצעות e-visa לחצו כאן

חופשה במרוקו – מידע שימושי

טיסות למרוקו – מידע חשוב והשוואת מחירים

טיסות פנים במרוקו – השוואת מחירים והזמנות

קניית דירהם מרוקאי (MAD) לחופשה במרוקו

השכרת רכב במרוקו

כרטיס סים במרוקו

השכרת אופנוע במרוקו – השוואת מחירים ומידע שימושי

מומחים בענייני ויזה יודעים בדיוק איך התמונה צריכה להיראות וכיצד צריך למלא את הטופס כדי שתהליך הבקשה לויזה למרוקו יושלם במהרה וללא בעיות. שווה להיעזר במומחים כדי לחסוך כאב מראש מיותר, ולא להסתבך עם הטופס לבד.

איך מוציאים ויזה למרוקו?

כדי להוציא ויזה למרוקו צריך להכין את המסמכים הבאים:

פרטי הדרכון המלאים, תאריכי ההגעה והיציאה ממרוקו (זכרו שניתן לשהות במרוקו עד 30 יום כתיירים), תמונת פספורט תקינה וכמובן אמצעי תשלום וכתובת מייל לשליחת המסמך.

כדי להזמין ויזה למרוקו עם e-visa, לוחצים על הזמן עכשיו (ניתן להגיע לעמוד ההזמנה מהלינק שממוקם כאן בעמוד, לנוחיותכם).

לאחר מכן, ממלאים טופס קצר עם כל הפרטים הרלוונטיים, כולל שליחת תמונת פספורט. לבסוף, מבצעים תשלום וממתינים לקבלת הויזה. 

ההוראות אצל e-visa  הן מדויקות, מלאות ובעברית, וכוללות הנחייה מדויקת של הפרטים הנדרשים, כולל בדיקה האם אתם זכאים להוציא ויזה למרוקו. העמלה היא לא גבוהה ושווה את הסיוע.

האם צריך להוציא ויזה למרוקו?

אחת השאלות הנפוצות ביותר בקרב מטיילים ישראלים שמתחילים בתכנון הטיול, היא האם ישראלים צריכים ויזה למרוקו?

בעוד מבקרים ממספר מדינות כמו יפן, ארצות הברית ואוסטרליה לא צריכים להוציא ויזה למרוקו, מטיילים עם דרכון ישראלי אכן נדרשים להוציא ויזה למרוקו. כל מטייל שנכנס למרוקו עם דרכון ישראלי, כולל ילדים, מתבקש להציג ויזה.

עם זאת, ישנן בשורות טובות. בעוד בעבר, מטיילים ישראליים נתבקשו להגיע לנציגות מרוקו כדי להוציא ויזה, במהלך 2022 נכנסה לשימוש מערכת אלקטרונית שמאפשרת הוצאת eVisa למטיילים ממגוון מדינות, כולל ישראל, ללא צורך בהגעה לשגרירות.

 מדובר בויזה אלקטרונית למרוקו, שמבטלת את הצורך להגעה פיזית לנציגות או לשליחת דרכון. במקום זאת, מקבלים מסמך במייל אותו מציגים ביחד עם הדרכון בכניסה למרוקו.

כללים וסוגי ויזה למרוקו

ישנם שני סוגים לבקשה לויזת תייר למרוקו:

ויזה סטנדרטית (אותה לוקח כמה ימים לקבל)

ויזה אקספרס למרוקו שמתקבלת במהירות (יום או יומיים)

שתיהן מעניקות כניסה אחת שתאפשר לכם לשהות במדינה עד שלושים ימים. הויזה עצמה תקפה ל-180 ימים (כלומר, יש לכם 180 ימים להשתמש בה, וברגע שנכנסתם איתה למדינה תקבלו 30 ימים לשהות במרוקו).

ויזה למרוקו אונליין ניתן להוציא רק עבור דרכון רגיל, ולא עבור מסמך נסיעה כזה או אחר.

 שימו לב שבמרוקו יום עסקים הוא מיום שני ועד יום שישי. כלומר, שבת וראשון לא נחשבים כימי עסקים לצורך קבלת הויזה, ותאלצו להמתין זמן נוסף.

מה צריך להציג בכניסה למרוקו?

לפי ההוראות הרשמיות במעבר הגבול למרוקו, בנוסף לויזה למרוקו שקיבלתם ולדרכון כמובן, ייתכן שתתבקשו להציג כרטיס חזור ממרוקו בעת הכניסה למדינה. עם זאת, לפי עדויות של מטיילים רבים, בדרך כלל לא מבקשים להציג את כרטיס הטיסה חזור בכניסה למרוקו. כדי לא לקחת סיכון, כדאי להכין את כרטיס החזרה מודפס ליתר ביטחון. 

בנוסף, צריך לזכור לבדוק שהדרכון שלכם בתוקף לפחות חצי שנה מתאריך הכניסה למרוקו.

כדי לקבל ויזה למרוקו, תתבקשו להצהיר שיש לכם כרטיס חזור, הזמנה למלון, מספיק כסף למהלך הטיול (לפחות 70 אירו ליום) ושאתם מטיילים למטרות תיירות.

תקלות נפוצות בהוצאת ויזה למרוקו

הפרט שמבלבל מטיילים רבים בהגשת בקשה לויזה למרוקו הוא העלאת התמונה. חשוב לשים לב לגודל המדויק, לרקע ולשאר ההוראות החשובות לתמונה נכונה.

מומחים להוצאת ויזה (כמו e-Visa.co.il) יוכלו להנחות אתכם באופן מדויק לגבי דרישות התמונה, לוודא שהתמונה שלכם נכונה ולמנוע בזבוז זמן מיותר.

פרט נוסף שחשוב לזכור הוא שהויזה למרוקו תקפה לכניסה אחת. כלומר, ברגע שנכנסתם איתה למרוקו, לא ניתן להhכנס למדינה שוב עם אותה הוויזה. בכניסה הבאה, תתבקשו להוציא ויזה חדשה.

מעוניינים בטיול מאורגן?

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון או בטופס ונחזור אליכם עם הצעות שוות במיוחד.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

אזורים במרוקו

השכרת רכב בסעודיה – כל מה שצריך לדעת

השכרת רכב בסעודיה היא דרך מצוינת שתעניק לכם את האפשרות לטייל ברחבי המדינה המרתקת בצורה הנוחה ביותר, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מדינה

אסווירה

10 מלונות מומלצים באסווירה

בדקנו מגוון מקומות אירוח באסווירה: וילות עם בריכה, דירות, ריזורטים יוקרתיים ועוד, וריכזנו עבורכם 10 בתי מלון מומלצים באסווירה, שקיבלו בבוקינג ציונים גבוהים מלקוחות ששהו בהם.